Thu, 14 Nov - Wed, 20 Nov 2019
Thursday, 14 November 2019 CAT (UTC+2)
2019 ThumbsUp SRFA Premier Division (2)
CISO 0 - 3 Sable Farming; Nyasa Big Bullets Reserve 7 - 1 Changalume Barracks;  
Saturday, 16 November 2019 CAT (UTC+2)
#TNMSuperLeague 2019
  Kamuzu Barracks vs Ntopwa
02:30 pm Civo Stadium
   
#TNMSuperLeague 2019
  Masters Security vs Civil Sporting
02:30 pm Bingu National Stadium
   
#TNMSuperLeague 2019
  Moyale Barracks vs Karonga United
02:30 pm Mzuzu Stadium
   
2019 SIMSO NRFA Premier League (2)
Embangweni United vs Rumphi United; Favoured Stars vs Luwinga United;  
2019 ThumbsUp SRFA Premier Division (7)
Changalume Barracks vs Sable Farming; Hangover vs Red Lions; MDF Marine vs Nyasa United; FOMO vs Prison United; White Eagles vs BE FORWARD Wanderers Reserve; Mangochi United vs Steffords; Tupali vs Wizards;  
2019 ThumbsUp SRFA Division One (4)
Polytechnic vs Chanco; Ntaja United vs Phalombe Open Space; Max Bullets vs Zomba Airwing; Immigration vs Catholic University;  
2019 Chipiku Stores CRFA Premier Division (4)
Mtsiriza United vs Holy Cross Ambassadors; Imvani vs Mitundu Strikers; Kamuzu Barracks Youth vs Chitedze Strikers; Wimbe United vs Lake Valley;  
2019 Chipiku Stores CRFA Division One (5)
Dzenza vs Ekas Freight Wanderers; St Gabriel Medicals vs Ocasor; Bowe Medicals vs Mpingu Bwapansi; Kamwendo United vs Dowa United; Simbi vs Dzaleka Future;  
Sunday, 17 November 2019 CAT (UTC+2)
#AFCONQ 2021
  South Sudan vs Burkina Faso
01:00 pm Khartoum Stadium
   
#TNMSuperLeague 2019
  Mighty Tigers vs TN Stars
02:30 pm Mulanje Park Stadium
   
#TNMSuperLeague 2019
  Mlatho Mponela vs Blue Eagles
02:30 pm Civo Stadium
   
#TNMSuperLeague 2019
  Silver Strikers vs Ntopwa
02:30 pm Silver Stadium
   
#AFCONQ 2021
  Uganda vs Malawi
03:00 pm Mandela National Stadium
   
2019 SIMSO NRFA Premier League (5)
Embangweni United vs Luwinga United; Zolozolo United vs Ekwendeni United; Ekwendeni Hammers vs Kawaza; Mzimba Young Bullets vs Rumphi United; Kajipoze vs Baka City; Favoured Stars vs Manyamula;  
2019 ThumbsUp SRFA Premier Division (5)
BE FORWARD Wanderers Reserve vs Chinamwali Stars; Prison United vs CISO;  
2019 ThumbsUp SRFA Division One (5)
Mulanje Mission vs Namikango Mission; Chileka Royals vs Mpemba Young Boys; Machinga ADD vs Ndirande Icons; Polytechnic vs Ntaja United; Chichiri Prison vs Chanco;  
2019 Chipiku Stores CRFA Premier Division (5)
Mbavi United vs Lake Valley; Holy Cross Ambassadors vs Imvani; Mitundu Strikers vs Mtsiriza United;  
2019 Chipiku Stores CRFA Division One (5)
Ekas Freight Wanderers vs Tontolinto; Kickers vs Ocasor; Bowe Medicals vs Chisomo Ideas; Dzenza vs St Gabriel Medicals; Kamwendo United vs Balangombe Real Bombers; Area49 vs Dzaleka Future;