Post Predictions & Updates

Login with Facebook to post predictions, updates & live scores

Sunday, 28 April 2019 CAT (UTC+2)
  Make Sure Pirates 3 - 0 Chisomo Ideas
02:30 pm
Mvunguti Primary
   
  St Gabriel Medicals 2 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Namitondo
   
  Play Football Malawi 2 - 1 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Simbi vs Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Simbi
   
12:26 pm Game has been postponed   @alick.sichali
  Kamwendo United 4 - 3 Kamba
02:30 pm
Kamwendo
   
  Dowa United vs Dzenza
02:30 pm
Dowa Community
   
12:26 pm Game has been postponed  @alick.sichali
Saturday, 04 May 2019 CAT (UTC+2)
  Kickers 2 - 0 Area49
02:30 pm
 
   
  St Gabriel Medicals 2 - 1 Bowe United
02:30 pm
 
   
  Mpingu Bwapansi 0 - 0 Extreme
02:30 pm
 
   
  Dowa United 2 - 1 Play Football Malawi
02:30 pm
 
   
  Ekas Freight Wanderers 4 - 1 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
 
   
  Chisomo Ideas 1 - 0 Tontolinto
02:30 pm
 
   
Wednesday, 08 May 2019 CAT (UTC+2)
  Simbi 2 - 2 Kamba
02:30 pm
Simbi
   
Saturday, 11 May 2019 CAT (UTC+2)
  Dzenza 0 - 3 Bowe Medicals
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Dzaleka Future 3 - 1 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Bowe United vs Simbi
02:30 pm
Bowe
   
  Kickers 2 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Chikombe
   
  Ocasor vs St Gabriel Medicals
02:30 pm
Kalambo
   
  Kamba 1 - 3 Area49
02:30 pm
Dedza Stadium
   
  Play Football Malawi 3 - 4 Extreme
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Dowa United 3 - 0 Kamwendo United
02:30 pm
Dowa Community
   
  Majiga 1 - 1 Make Sure Pirates
02:30 pm
Majiga
   
Sunday, 12 May 2019 CAT (UTC+2)
  Ocasor 0 - 1 Simbi
02:30 pm
Kalambo
   
  Dzaleka Future 2 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  St Gabriel Medicals 2 - 0 Majiga
02:30 pm
Namitondo
   
06:14 pm St Gabriel's 2-0 Majiga   @mtheto.martin.mkamanga
  Extreme vs Chisomo Ideas
02:30 pm
Waliranji
   
  Area49 1 - 1 Dowa United
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Kickers vs Kamba
02:30 pm
Chikombe
   
  Dzenza 2 - 0 Kamwendo United
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 0 Play Football Malawi
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Tontolinto 0 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Sese
   
  Bowe United 1 - 0 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Bowe
   
Saturday, 18 May 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 3 - 1 Chisomo Ideas
12:30 pm
Dedza Stadium
   
  Bowe Medicals 2 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Bowe
   
  Ekas Freight Wanderers 1 - 0 Kickers
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Dzaleka Future 0 - 0 Bowe United
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Simbi vs Extreme
02:30 pm
Simbi
   
  Kamwendo United 1 - 0 Ocasor
02:30 pm
Kamwendo
   
  Dzenza 3 - 1 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Tontolinto 1 - 1 Majiga
02:30 pm
Sese
   
  Chisomo Ideas vs St Gabriel Medicals
02:30 pm
Chisomo Ground
   
14 May Chisomo Ideas 2-1 St Gabriel Medicals  @mahala.mahara.william.simfukwe
Sunday, 19 May 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba vs Majiga
12:30 pm
Dedza Stadium
   
  Bowe United 2 - 1 Make Sure Pirates
02:30 pm
Bowe
   
  Ocasor 9 - 2 Kickers
02:30 pm
Kalambo
   
  St Gabriel Medicals 0 - 0 Dzenza
02:30 pm
Namitondo
   
  Extreme vs Chisomo Ideas
02:30 pm
Waliranji
   
  Simbi vs Area49
02:30 pm
Simbi
   
  Dowa United 0 - 1 Dzaleka Future
02:30 pm
Dowa Community
   
  Kamwendo United 2 - 0 Play Football Malawi
02:30 pm
Kamwendo
   
  Mpingu Bwapansi 2 - 0 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Mpingu
   
Saturday, 25 May 2019 CAT (UTC+2)
  Kickers vs St Gabriel Medicals
02:30 pm
Chikombe
   
  Ekas Freight Wanderers 2 - 1 Ocasor
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 1 Dzaleka Future
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Simbi 4 - 1 Area49
02:30 pm
Simbi
   
  Extreme 2 - 0 Chisomo Ideas
02:30 pm
Waliranji
   
  Make Sure Pirates 2 - 0 Dzenza
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Mpingu Bwapansi vs Kamwendo United
02:30 pm
Mpingu
   
  Tontolinto 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Sese
   
Sunday, 26 May 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United vs Bowe Medicals
02:30 pm
Bowe
   
  Kickers vs Dowa United
02:30 pm
Chikombe
   
  Balangombe Real Bombers vs St Gabriel Medicals
02:30 pm
Balang'ombe
   
Thursday, 30 May 2019 CAT (UTC+2)
  Extreme 0 - 1 Kamwendo United
02:30 pm
Waliranji
   
  Ocasor 2 - 2 Dzenza
02:30 pm
Kalambo
   
  Majiga 2 - 5 Area49
02:30 pm
Majiga
   
  Kamba 2 - 4 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Dedza Stadium
   
  Tontolinto 0 - 1 Dzaleka Future
02:30 pm
Sese
   
  Make Sure Pirates 1 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Chisomo Ideas 2 - 2 Simbi
02:30 pm
Chisomo Ground
   
Saturday, 01 June 2019 CAT (UTC+2)
  Make Sure Pirates 1 - 2 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Kickers vs St Gabriel Medicals
02:30 pm
 
   
  Kamwendo United 1 - 0 Area49
02:30 pm
Kamwendo
   
  Dzenza 3 - 2 Bowe United
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Dzaleka Future 1 - 1 Bowe Medicals
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Majiga 3 - 2 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Majiga
   
  Chisomo Ideas 4 - 1 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Tontolinto 2 - 2 Ocasor
02:30 pm
Sese Ground
   
Sunday, 02 June 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 4 - 1 Bowe Medicals
02:30 pm
Bowe
   
  Balangombe Real Bombers 1 - 4 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Extreme 2 - 1 Area49
02:30 pm
Waliranji
   
  Chisomo Ideas 3 - 2 Ocasor
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Simbi 1 - 1 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Simbi
   
  Play Football Malawi vs Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Kickers 3 - 2 Dowa United
02:30 pm
Chikombe
   
  Majiga 1 - 0 Dzaleka Future
02:30 pm
Majiga
   
Saturday, 08 June 2019 CAT (UTC+2)
  Ekas Freight Wanderers 1 - 0 Dzenza
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Bowe Medicals 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Bowe
   
  Chisomo Ideas 3 - 1 Play Football Malawi
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Ocasor 2 - 4 Majiga
02:30 pm
Kalambo
   
Sunday, 09 June 2019 CAT (UTC+2)
  Balangombe Real Bombers 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Balang'ombe
   
  St Gabriel Medicals 0 - 1 Simbi
02:30 pm
Namitondo
   
  Ekas Freight Wanderers 3 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Play Football Malawi 3 - 4 Majiga
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Area49 3 - 2 Tontolinto
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
Saturday, 15 June 2019 CAT (UTC+2)
  Make Sure Pirates 2 - 1 Likuni Spurs
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Kamwendo United 0 - 1 Bowe United
02:30 pm
Kamwendo
   
  Bowe Medicals 1 - 1 Area49
02:30 pm
Bowe
   
  Simbi 0 - 2 Extreme
02:30 pm
Simbi
   
  Mpingu Bwapansi 2 - 0 Ocasor
02:30 pm
Mpingu
   
  Dzenza 0 - 1 Play Football Malawi
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
Sunday, 16 June 2019 CAT (UTC+2)
  Likuni Spurs 1 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Extreme 3 - 2 Bowe United
02:30 pm
Waliranji
   
  Mpingu Bwapansi 0 - 1 Area49
02:30 pm
Mpingu
   
  St Gabriel Medicals 6 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Namitondo
   
  Ocasor 1 - 1 Play Football Malawi
02:30 pm
Kalambo
   
  Simbi 5 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Simbi
   
  Bowe Medicals vs Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Bowe
   
  Kamwendo United 1 - 1 Dzaleka Future
02:30 pm
Kamwendo
   
  Majiga 2 - 0 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Majiga
   
Thursday, 20 June 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals vs Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Bowe
   
Saturday, 22 June 2019 CAT (UTC+2)
  Likuni Spurs 2 - 0 Majiga
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Kamwendo United 2 - 3 Bowe Medicals
02:30 pm
Kamwendo
   
  Area49 0 - 1 Dzenza
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Kickers 1 - 0 Simbi
02:30 pm
Chikombe
   
  Dowa United vs Mpingu Bwapansi
02:30 pm
   
  Bowe United vs Ocasor
02:30 pm
Bowe
   
  Extreme 5 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Waliranji
   
Sunday, 23 June 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 3 - 3 Dowa United
02:30 pm
Bowe
   
  Kickers 2 - 0 Make Sure Pirates
02:30 pm
Chikombe
   
  Area49 0 - 2 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Balangombe Real Bombers 0 - 2 Simbi
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Dzaleka Future 4 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Ocasor 0 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Kalambo
   
  Play Football Malawi 2 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Extreme 3 - 1 Bowe Medicals
02:30 pm
Waliranji
   
  Chisomo Ideas 0 - 5 Majiga
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Kamwendo United 0 - 2 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Kamwendo
   
  Bowe Medicals vs Dowa United
02:30 pm
Bowe
   
Thursday, 27 June 2019 CAT (UTC+2)
  Likuni Spurs vs Extreme
02:45 pm
Likuni Boys
   
Saturday, 29 June 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 1 - 2 Extreme
12:00 pm
Dedza Stadium
   
  Bowe Medicals 2 - 0 Play Football Malawi
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Make Sure Pirates 2 - 1 Ocasor
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Dzenza vs Dzaleka Future
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Ekas Freight Wanderers 2 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Extreme vs Tontolinto
02:30 pm
Waliranji
   
  Mpingu Bwapansi vs Kickers
02:30 pm
Mpingu
   
  Chisomo Ideas 1 - 1 Kamwendo United
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Bowe United vs Play Football Malawi
02:30 pm
Bowe
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 3 Bowe United
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Tontolinto 3 - 2 Kickers
02:30 pm
 
   
Sunday, 30 June 2019 CAT (UTC+2)
  Majiga 3 - 1 Dzenza
02:30 pm
Majiga
   
  Ocasor 1 - 0 Dzaleka Future
02:30 pm
Kalambo
   
  Tontolinto 1 - 2 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Sese
   
  Play Football Malawi 2 - 3 Kickers
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Mpingu Bwapansi 2 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Mpingu
   
  Simbi 1 - 1 Kamwendo United
02:30 pm
Simbi
   
  Bowe Medicals 1 - 3 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Bowe
   
  Chisomo Ideas 1 - 1 Bowe United
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Extreme 2 - 0 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Waliranji
   
Saturday, 06 July 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 2 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Umbwi Secondary
   
  Kickers 3 - 3 Chisomo Ideas
02:30 pm
Chikombe
   
  Simbi 2 - 0 Dzenza
02:30 pm
Simbi
   
  Dowa United 2 - 1 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Dowa Community
   
  Bowe United vs Area49
02:30 pm
Bowe
   
  Majiga 1 - 1 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Majiga
   
  Ocasor 2 - 1 Bowe Medicals
02:30 pm
Kalambo
   
  Likuni Spurs 1 - 1 Play Football Malawi
02:30 pm
Likuni Boys
   
Sunday, 07 July 2019 CAT (UTC+2)
  Dzenza 1 - 2 Kamba
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Area49 vs Ocasor
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Extreme 1 - 1 Majiga
02:30 pm
Waliranji
   
  Bowe United 2 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Bowe
   
  Mpingu Bwapansi 1 - 2 Bowe Medicals
02:30 pm
Mpingu
   
  Ekas Freight Wanderers 3 - 2 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Dowa United 1 - 1 Likuni Spurs
02:30 pm
Dowa Community
   
Wednesday, 10 July 2019 CAT (UTC+2)
  Ekas Freight Wanderers 7 - 2 Dowa United
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Likuni Spurs 1 - 1 Tontolinto
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Dzaleka Future 2 - 1 Extreme
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
Saturday, 13 July 2019 CAT (UTC+2)
  Kickers vs Dzaleka Future
02:30 pm
Chikombe
   
  Extreme vs Ocasor
02:30 pm
Waliranji
   
  St Gabriel Medicals 4 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Namitondo
   
  Bowe United vs Area49
02:30 pm
Bowe
   
  Dzenza 1 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 4 Dowa United
02:30 pm
Balang'ombe
   
Sunday, 14 July 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 2 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Bowe
   
  Kamwendo United 1 - 1 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Kamwendo
   
  Chisomo Ideas 1 - 3 Dzenza
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Dowa United 2 - 1 Ocasor
02:30 pm
Dowa Community
   
  Play Football Malawi 0 - 1 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Majiga vs Simbi
02:30 pm
Majiga
   
  Kamba 4 - 1 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Dedza Stadium
   
  Kickers 2 - 0 Dzaleka Future
02:30 pm
Chikombe
   
Thursday, 18 July 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals vs Dowa United
02:45 pm
Bowe
   
  Likuni Spurs vs Chisomo Ideas
02:45 pm
Likuni Boys
   
Saturday, 20 July 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 3 - 0 Majiga
02:30 pm
Bowe
   
  Extreme 2 - 0 Ocasor
02:30 pm
Waliranji
   
  Area49 5 - 0 Play Football Malawi
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Kickers 2 - 0 Kamwendo United
02:30 pm
Chikombe
   
  Dowa United vs Kamba
02:30 pm
Dowa Community
   
  Dzaleka Future 4 - 1 Simbi
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Dzenza 3 - 2 Likuni Spurs
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Make Sure Pirates 2 - 0 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
Sunday, 21 July 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals 4 - 2 Majiga
02:30 pm
Bowe
   
  Ocasor 3 - 2 Bowe United
02:30 pm
Kalambo
   
  Dzaleka Future vs Kamba
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Dowa United 2 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Dowa Community
   
  Likuni Spurs 3 - 1 Kamwendo United
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Mpingu Bwapansi 2 - 0 Simbi
02:30 pm
Mpingu
   
  Dzenza 2 - 1 Extreme
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 1 Area49
02:30 pm
Balang'ombe
   
Saturday, 27 July 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals 3 - 0 Dowa United
02:30 pm
Bowe
   
  Mpingu Bwapansi 3 - 1 Dzenza
02:30 pm
Mpingu
   
  Play Football Malawi 0 - 0 Bowe United
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Simbi 4 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Simbi
   
  St Gabriel Medicals 1 - 0 Dzaleka Future
02:30 pm
Namitondo
   
  Majiga 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Majiga
   
  Kamwendo United 2 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Kamwendo
   
  Chisomo Ideas vs Area49
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Extreme 0 - 0 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Walifanji
   
Sunday, 28 July 2019 CAT (UTC+2)
  Dowa United 2 - 3 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Dowa Community
   
  Simbi 2 - 0 Play Football Malawi
02:30 pm
Simbi
   
  Ekas Freight Wanderers 2 - 1 Bowe Medicals
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  St Gabriel Medicals 1 - 0 Chisomo Ideas
02:30 pm
Namitondo
   
  Likuni Spurs 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Majiga 2 - 0 Kamwendo United
02:30 pm
Majiga
   
  Area49 3 - 1 Ocasor
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Kamba 3 - 2 Bowe United
02:30 pm
Umbavi Secondary
   
Thursday, 01 August 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 4 - 1 Likuni Spurs
02:45 pm
Dedza Stadium
   
  Dzaleka Future 1 - 0 Area49
02:45 pm
Dzaleka Camp
   
Saturday, 03 August 2019 CAT (UTC+2)
  Dowa United 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Dowa Community
   
  Tontolinto 1 - 2 Bowe Medicals
02:30 pm
Sese
   
  Make Sure Pirates 2 - 1 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Play Football Malawi 4 - 3 Dzaleka Future
02:30 pm
Likuni Boys
   
Sunday, 04 August 2019 CAT (UTC+2)
  Chisomo Ideas 4 - 3 Bowe Medicals
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Dzaleka Future 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Kamwendo United 5 - 1 Make Sure Pirates
02:30 pm
Kamwendo
   
  Dzenza 2 - 1 Dowa United
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Tontolinto vs Simbi
02:30 pm
Sese
   
  Likuni Spurs 2 - 1 Area49
02:30 pm
Likuni Boys
   
Wednesday, 07 August 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 2 - 2 St Gabriel Medicals
02:45 pm
Dedza Stadium
   
Thursday, 08 August 2019 CAT (UTC+2)
  Majiga vs Kickers
02:45 pm
Bowe
   
Saturday, 10 August 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Bowe
   
  Chisomo Ideas 2 - 2 Dzaleka Future
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Balangombe Real Bombers 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Make Sure Pirates 6 - 1 Tontolinto
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
Sunday, 11 August 2019 CAT (UTC+2)
  Dzenza 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Ekas Freight Wanderers 2 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Area49 0 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Bowe Medicals 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Bowe
   
  Play Football Malawi 1 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Likuni Boys
   
Saturday, 17 August 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals 4 - 1 Likuni Spurs
02:30 pm
Bowe
   
  Simbi 3 - 0 Dowa United
02:30 pm
Simbi
   
  Chisomo Ideas 1 - 2 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Chisomo Ground
   
Sunday, 18 August 2019 CAT (UTC+2)
  Majiga 2 - 0 Dowa United
02:30 pm
Majiga
   
  Ocasor 1 - 2 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Kalambo
   
Saturday, 07 September 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 2 - 0 Bowe Medicals
02:30 pm
Umbwi Secondary
   
  Extreme 3 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Waliranji
   
  Play Football Malawi 2 - 1 Ocasor
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Majiga 3 - 2 Likuni Spurs
02:30 pm
Majiga
   
  Make Sure Pirates 1 - 0 Simbi
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  St Gabriel Medicals 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Namitondo
   
Sunday, 08 September 2019 CAT (UTC+2)
  Dowa United 2 - 0 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Dowa Community
   
  Bowe United 0 - 4 Dzenza
02:30 pm
Bowe
   
  Kamwendo United 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Kamwendo
   
  Balangombe Real Bombers vs Chisomo Ideas
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Area49 vs Simbi
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Dzaleka Future vs Tontolinto
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Majiga 2 - 0 Play Football Malawi
02:30 pm
Majiga
   
  Extreme 0 - 1 Make Sure Pirates
02:30 pm
Waliranji
   
  St Gabriel Medicals 2 - 0 Bowe Medicals
02:30 pm
Namitondo
   
Saturday, 14 September 2019 CAT (UTC+2)
  Likuni Spurs 1 - 2 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Area49 5 - 1 Simbi
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Mpingu Bwapansi 3 - 2 Dzaleka Future
02:30 pm
Mpingu
   
  Tontolinto 0 - 3 Dzenza
02:30 pm
Sese
   
  Make Sure Pirates 2 - 0 Kamwendo United
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Balangombe Real Bombers 4 - 3 Chisomo Ideas
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Dowa United 2 - 1 Majiga
02:30 pm
Dowa Community
   
  Bowe United 0 - 1 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Bowe
   
Sunday, 15 September 2019 CAT (UTC+2)
  Balangombe Real Bombers vs Bowe United
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Ocasor 1 - 0 Make Sure Pirates
02:30 pm
Kalambo
   
  Kamwendo United vs Extreme
02:30 pm
Kamwendo
   
  Dzaleka Future 3 - 2 Dowa United
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Ekas Freight Wanderers 2 - 0 Simbi
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Chisomo Ideas 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Play Football Malawi 4 - 2 Area49
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Bowe United vs St Gabriel Medicals
02:30 pm
Bowe Community
   
  Dzenza 3 - 1 Majiga
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
Saturday, 21 September 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 2 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Bowe
   
  Area49 1 - 0 Extreme
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Majiga 2 - 1 Kamba
02:30 pm
Majiga
   
  Likuni Spurs 2 - 0 Dzenza
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Dowa United 5 - 0 Bowe Medicals
02:30 pm
Dowa Community
   
  Make Sure Pirates 2 - 2 Play Football Malawi
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Ekas Freight Wanderers 3 - 1 Kamwendo United
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Tontolinto 1 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Sese
   
Sunday, 22 September 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals 2 - 1 Bowe United
02:30 pm
Bowe Community
   
  Balangombe Real Bombers 1 - 0 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Extreme 3 - 1 Play Football Malawi
02:30 pm
Waliranji
   
  Dzenza vs Kamwendo United
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  St Gabriel Medicals 1 - 0 Area49
02:30 pm
Namitondo
   
  Simbi vs Tontolinto
02:30 pm
Simbi
   
  Kamba 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Umbwi Secondary
   
  Likuni Spurs 2 - 0 Make Sure Pirates
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Dzaleka Future 2 - 0 Chisomo Ideas
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Majiga vs Ocasor
02:30 pm
Majiga
   
Saturday, 28 September 2019 CAT (UTC+2)
  Kickers 0 - 2 Majiga
02:30 pm
Chikombe
   
  Extreme 1 - 1 Simbi
02:30 pm
Waliranji
   
  Mpingu Bwapansi 1 - 1 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Mpingu
   
  Kamba 1 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Umbwi Secondary
   
  Dzaleka Future 2 - 1 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Ocasor vs Dowa United
02:30 pm
Kalambo
   
Sunday, 29 September 2019 CAT (UTC+2)
  Balangombe Real Bombers 2 - 1 Extreme
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Simbi 2 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Simbi
   
  Mpingu Bwapansi 3 - 2 Kamba
02:30 pm
Mpingu
   
  Kickers vs Tontolinto
02:30 pm
Chikombe
   
  Dzenza vs Ocasor
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Play Football Malawi 0 - 1 Dowa United
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Bowe United vs Dzaleka Future
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
Saturday, 05 October 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe Medicals 2 - 0 Dzaleka Future
02:30 pm
Bowe
   
  Ekas Freight Wanderers 2 - 2 Area49
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Kamwendo United vs Dzenza
02:30 pm
Kamwendo
   
  Chisomo Ideas 1 - 1 Likuni Spurs
02:30 pm
Chisomo Ground
   
  Dowa United vs Simbi
02:30 pm
Dowa Community
   
  Play Football Malawi vs Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Make Sure Pirates 2 - 0 Kamba
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Tontolinto 1 - 1 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Sese
   
  Majiga vs Ocasor
02:30 pm
Majiga
   
Sunday, 06 October 2019 CAT (UTC+2)
  Bowe United 3 - 2 Dzaleka Future
02:30 pm
Bowe Community
   
  Kamba 1 - 0 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Umbwi
   
  Extreme vs Dzenza
02:30 pm
Waliranji
   
  Play Football Malawi 5 - 1 Simbi
02:30 pm
Likuni Boys
   
  St Gabriel Medicals 1 - 0 Kamwendo United
02:30 pm
Namitondo
   
  Tontolinto vs Likuni Spurs
02:30 pm
Sese
   
  Mpingu Bwapansi 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Mpingu
   
  Ocasor 2 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Kalambo
   
  Ekas Freight Wanderers vs Make Sure Pirates
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Dowa United 1 - 2 Area49
02:30 pm
Dowa Community
   
Saturday, 12 October 2019 CAT (UTC+2)
  Ekas Freight Wanderers 3 - 2 Make Sure Pirates
02:30 pm
Dzenza Mission
   
  Kamwendo United 2 - 0 Dzenza
02:30 pm
Kamwendo
   
  Extreme 4 - 0 Dowa United
02:30 pm
Waliranji
   
  Area49 5 - 2 Majiga
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Play Football Malawi 1 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Simbi 2 - 0 Bowe United
02:30 pm
Simbi
   
  Tontolinto vs Likuni Spurs
02:30 pm
Sese
   
  Balangombe Real Bombers 3 - 1 Bowe Medicals
02:30 pm
Balang'ombe
   
Sunday, 13 October 2019 CAT (UTC+2)
  Extreme 1 - 0 Dzenza
02:30 pm
Waliranji
   
  Play Football Malawi 0 - 0 Likuni Spurs
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Ocasor 4 - 1 Dowa United
02:30 pm
Kalambo
   
  Kamwendo United vs Simbi
02:30 pm
Kamwendo
   
  Make Sure Pirates 5 - 2 Bowe Medicals
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Area49 3 - 0 Bowe United
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
Saturday, 19 October 2019 CAT (UTC+2)
  Mpingu Bwapansi 2 - 1 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
Mpingu
   
  Kamwendo United 2 - 0 Majiga
02:30 pm
Kamwendo
   
  Dowa United 2 - 0 Tontolinto
02:30 pm
Dowa Community
   
  Bowe United vs Ocasor
02:30 pm
Bowe
   
  Balangombe Real Bombers 4 - 1 Likuni Spurs
02:30 pm
Balang'ombe
   
  Make Sure Pirates 2 - 0 Kickers
02:30 pm
Area 25A Mvunguti
   
  Kamba vs Dzaleka Future
02:30 pm
Kaliyeka
   
  Chisomo Ideas 0 - 0 Extreme
02:30 pm
Chisomo Ground
   
Sunday, 20 October 2019 CAT (UTC+2)
  Extreme 0 - 0 St Gabriel Medicals
02:30 pm
Waliranji
   
  Simbi 2 - 0 Mpingu Bwapansi
02:30 pm
Simbi
   
  Dzaleka Future 2 - 1 Ocasor
02:30 pm
Dzaleka Camp
   
  Dowa United 3 - 0 Balangombe Real Bombers
02:30 pm
Dowa Community
   
  Dzenza 0 - 1 Make Sure Pirates
02:30 pm
Dzenza Secondary
   
  Bowe United 2 - 1 Chisomo Ideas
02:30 pm
Area 49 Nyasa
   
  Play Football Malawi vs Kamba
02:30 pm
Likuni Boys
   
  Kickers 0 - 2 Ekas Freight Wanderers
02:30 pm
 
   
Saturday, 26 October 2019 CAT (UTC+2)
  Kamba 2 - 1 Dzaleka Future
02:30 pm
Kaliyeka
   
  Simbi 2 - 0 Majiga
02:30 pm
Simbi
   
  Bowe Medicals vs Dzenza
02:30 pm
Bowe
   
  St Gabriel Medicals vs Play Football Malawi
02:30 pm
Namitondo
   
  Ocasor 3 - 2 Tontolinto
02:30 pm
Kalambo