Kanyenda


Matches

Sunday, Sep 03
Kanyenda 2 - 0 Kasiya Select Kanyenda
Sunday, Aug 27
Yalosi 4 - 3 Kanyenda Area 44
Saturday, Aug 26
Kanyenda 2 - 1 Mbuna Stars Kanyenda
Sunday, Aug 13
Kanyenda 5 - 2 Ntchisi United Kanyenda
Saturday, Aug 12
Kanyenda 2 - 0 Chalume Kanyenda
Sunday, Aug 06
Kanyenda 2 - 0 Dzenza Kanyenda
Saturday, Aug 05
Indindeni United 2 - 0 Kanyenda Area 44
Sunday, Jul 30
Kanyenda 1 - 1 Majiga Kanyenda
Sunday, Jul 23
Kanyenda 3 - 0 Mbuna United Kanyenda
Sunday, Jul 16
Nyundo 2 - 0 Kanyenda Nyundo
Saturday, Jul 15
Miracle Eden 2 - 0 Kanyenda Ku Com
Sunday, Jul 02
Chalume 2 - 0 Kanyenda Chalumbe
Saturday, Jul 01
Nkhuzi 0 - 1 Kanyenda Nkhuzi
Sunday, Jun 18
Kanyenda 3 - 2 Chowo Stars Kanyenda Ntchisi

# Team P GD Pts
1 Kanyenda 15 7 31
2 Mbuna Stars 15 12 30
3 Dzenza 15 0 28
4 Indindeni United 15 -1 28
5 Yalosi 15 7 26
6 Nyundo 15 7 25
7 Mbuna United 15 3 25
8 Majiga 15 2 25
9 Miracle Eden 15 3 23
10 Kasiya Select 15 0 22
11 Ntchisi United 13 0 17
12 Chowo Stars 15 -3 17
13 Nkhuzi 14 -9 16
14 Chiponde 15 -15 12
15 Chalume 14 -11 11
16 Bunda College 15 -2 3